Tarafsız Habercilik

Allah çalışana isteyene versin

Trabzonspor’un Ziraat Türkiye Kupası maçındaki galibiyet golünü atan Muhammet Beşir, Gaziantepspor karşısında iyi oynayarak kazandıklarını söyledi.

Kupa maçlarının zorlu geçtiğini belirten Muhammet Beşir, “Biz sonuçta Trabzonspor’uz, büyük bir takımız. Bu tür maçların zor geçeceğini biliyoruz. Maçı kazandık, iyi oynadık. İkinci yarı daha iyi oynadığımızı düşünüyorum” dedi.

“Allah çalışana isteyene gerçekten versin”

Ligde ve kupada golle tanışmasıyla ilgili olarak ise Muhammet Beşir, “Çok güzel bir duygu. Allah çalışana isteyene gerçekten versin. Müthiş bir duygu, anlatılmaz yaşanır” şeklinde konuştu.

Takım arkadaşlarının kendisinin gol atması için çaba sarfetmesiyle ilgili olarak ise Muhammet, “Onlar beni gerçekten çok seviyor. Gol atmamı çok istiyorlar. Sevindiğim zaman onlar benden daha çok seviniyor. Onlara çok teşekkür ediyorum. Erkan abi, Özer abi, Mehmet abi, Yusuf abi, onlara gerçekten çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Sadi hocanın gelişiyle alt yapıdan gelen oyuncuların forma şansı bulmasını nasıl değerlendiriyorsun?” sorusuna ise Muhammet Beşir, “Sadi hoca alt yapıya her zaman önem veren bir hoca. Biz ona sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz alt yapıdan gelen oyuncular olarak. Diğer hocalarıma da teşekkür ediyorum, onların sayesinde buralardayız. Emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

[[HD_2168053]]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir