Tarafsız Habercilik

Erken boşalıyorum ne yapabilirim

Cinsel terapistlere en çok sorulan sorulardan bir tanesi erken boşalıyor muyum sorudur erken boşalmaya doğal çözüm ? Genelde erken boşaldığından yakınan kişiler bu sorunla aile ve cinsel uzman terapistlerine başvurmaktadır. Erken boşalmanın kelime anlamına baktığımız zaman kişinin istemsiz ve kontrolsüz şekilde boşalmasın erken boşalma denmektedir. Erken boşalma ilişkiye girmeden bile olabilmektedir. Bu tür erken boşalmalara sahip kişiler genelde ön sevişmeden kaçınmakta ve direk ilişki kısmına geçmektedir. Bunu yapan erkeklerin karşılarındaki kızlar ise kendilerine ilgi gösterilmediğinden ötürü cinsel ilişkiden soğumakta veya erkek erken boşaldığı için zevk alamamaktadır. Bu sorunlar çözülmezse eğer bu problem ilişkinin bitmesine bile sebep olmaktadır. Ülkemizde son yıllarda erken boşalma konusunun üzerinde durulmaktadır. Erkeklerimizin çoğunda erken boşalma problemi vardır. Bayanların özgüvenini kazanmasıyla bu sorun erkeklerin başını baya ağrıtmaktadır. Partnerizin size soğuk davranması gece hayatınızın kötüye gitmesi işinizi ve sosyal hayatınızı etkilemektedir.
Bu sorun sonucunda aldata vakalarına çokça rastlanmaktadır. Partnerimizi elimizde tutmak istiyorsak bu soruna hemen çözüm bulmamız lazım. Erken boşalmanın sebeplerine bakarsak

Erkekler için mastürbasyonun fazla yapılması
Cinsel olarak partner uyumsuzluğu
Hayal gücünüz
Bilinçaltında yatan seks kavramı
Gebe bırakma korkusu
Ani ve hızla yapılmak istenen cinsel ilişki
Gibi pek çok neden sayabiliriz. Bu nedenler kişiden kişiye göre değişim göstermektedir. Erken boşalmanın kanısına varabilmek için öncelikle o kişinin en az altı ay düzenli olarak ilişkiye girmesi gerekmektedir. ilk ilişkide veya 3-5 ilişkiden sonra erken boşalıyorum demek henüz erkendir. Çünkü cinsel ilişki sizin düşündüğünüz şeyin aksine tenlerin de uyuşması, alışması ve olgunlaşması sürecidir. Buradaki olgunlaşma büyük önem taşımaktadır çünkü erken boşalma problemi genel olarak gençlerde meydana gelmekte ve erken boşalır mıyım korkusundan ötürü oluşmaktadır. Eğer erken boşalma korkusunu taşıyor iseniz öncelikle bu korkularınızla başa çıkmanız gerekmektedir. Çünkü korku sizi başarısızlığa iter ve ilişkiden zevk almanızı önler. Karşınızdaki kişiyi memnun edemez orgazm edemez iseniz iş çok daha kötü sonuçlara bile varabilir. Çiftlerin yapması gereken şey belli bir bilinçte hareket etmek ve bu problemi aşmak için birlikte hareket etmeyi öğrenmektir geciktiricinin etkisi ne kadar sürer.
Eğer erken boşalma sorununa farklı bir çözüm arıyorsanız geciktirici sprey kullanabilirsiniz. Spreyleri penisinize sıkmanız ve biraz beklemeniz sizin için yeterli olacaktır. Spreyler penislerinizdeki duyu algılayıcılarını azaltır ve bu sayede daha uzun süre ilişkiye girebilirsiniz. Spreyleri almak isteyen kişiler ise gerek internet ortamından gerekse seks shoplardanbunu temin edebilir ve bu sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Erken boşalmayı önleyen spreylerin yanında haplarda bulunmaktadır.
Psikolojik olarak sizleri rahatlatan ve geç boşalmanızı sağlayan bu ürünler tamamen bitkisel ve sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. İlacın üzerinde yazan doz kadar alınmalı daha fazla alınmamalıdır. Sitemiz üzerinden temin edebileceğiniz geciktirici ürünlerimiz aynı gün kargolanır ve en kısa sürede size iletilir http://www.geciktiriciurun.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir